Polis Vücut Kameraları • Araç İçi Kameralar • Delil Yönetimi

WOLFCOM® en başından beri Polis Vücut Kameraları piyasasında yer almıştır. İlk Vücut Kameralarımız, bugünün vücut kameraları için standart olmuştur. An itibariyle, polis vücut kameralarının %99’u bizim kameralarımızı şekil veya form bazında modellemiş veya kopyalamıştır. Delil Yönetim Yazılımımız ve yazılımımızın Otomatik Video Redaksiyon özelliği dünyanın her yanında gün itibariyle bir kez daha Emniyet Teşkilatı Departmanları için standardı belirlemektedir. 

1,500 Ajans  •  26 Ülke  • İşletmemizin 17. yılı • Dünya genelinde 1.000.000’u aşkın ürün satışı

Bu Polis Kamerası 18 saati aşkın video ve 180 saatlik ses kaydedebilir ve depolayabilir, ayrıca 28.000’den fazla dijital fotoğraf çekebilir. Bu ürün hem bir video kamera, hem bir dijital kamera, hem de bir ses kaydedicisinin hafif ağırlıklı bir ünitede kombine edilmiş halidir. Uçak sınıfı alüminyumdan imal edilmiştir ve polis memurunun duruşu ve boyuna göre kamera açısını yukarı veya aşağı doğru ayarlayabileceği geniş açılı bir kamera lensine sahiptir.

Bu vücut kamerası hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın (İngilizce)

Wolfcom 3rd Eye bir polis vücut kamerasından fazlasıdır. Bu ürün 4 cihazın dahili olarak bulunduğu bir Emniyet Teşkilatı aracıdır. Ürün bir vücut kamerası, dijital kamera, ses kaydedici ve mikrofonun küçük ve mükemmel ünite içerisinde paketlenmiş halini içerir. 3rd Eye polis vücut kamerası anında video kaydetme aktivasyonu için Tek Dokunuşla Kaydetme özelliğine sahiptir. Video kaydı sırasında, polis memuru gizlice kamera tuşuna basarak sessiz bir şekilde sorgulanan kişi veya kişilerin fotoğraflarını çekebilmektedir. 120 dereceli dahili geniş açılı lensleri aksiyondan fazlasını yakalar. Yüksek çözünürlüklü video kalitesi eşliğinde geniş açılı görme alanı sayesinde, görüntüleri izlerken kendinizi kullanıcının yerine koyabileceksiniz. 

Dahili GPS sayesinde her bir Video dosyasında tüm karelerde ve fotoğraflarda Zaman, Tarih ve GPS koordinatları damgası yer alacaktır.

WOLFCOM 3rd Eye vücut kamerası hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın (İngilizce)

WOLFCOM Commander Polis Vücut Kamerası

WOLFCOM® tarafından üretilen Commander, özellikle Emniyet Teşkilatı için tasarlanmış dünyanın ilk Akıllı Android Vücut Kamerasıdır. Commander 4G/LTE, WiFi, Bluetooth ve GPS aracılığıyla sunduğu Nesnelerin İnterneti bağlantısıyla vücut kamerası teknolojisini bir adım ileriye taşıyarak, Bulut Deposu, SOS Acil Aramaları Aktivasyon Tetikleyicileri, Kablosuz Yüklemeler, Gerçek Zamanlı Konum Takibi, Uzaktan Görüntüleme, Canlı Yayın, Yüz Tanıma, Şebeke Bağlantıları, Yapay Zeka ve daha fazla seçenek  sunmaktadır.

police officer using the wolfcom x1 police body camera
wolfcom x1 body camera with app

WOLFCOM Commander Uzaktan Görüntüleme Yazılımı

wolfcom live stream software

Her bir WOLFCOM® Commander vücut kamerasında yer alan GPS gerçek zamanlı olarak haritada takip edilebilmektedir. Commander Uzaktan Görüntüleme Yazılımımızı kullanarak bir kamerayı veya birden fazla kamerayı dilediğiniz anda tespit edebilirsiniz. Polis memurlarınız sahaya indiklerinde dilediğiniz Commander kamerası kaydını canlı olarak izleyin. SOS Canlı Yayın bağlantı özelliğiyle, Polis Memurları acil bir durum halinde GPS konumlarını ve canlı kamera kaydını istasyona gönderebilmektedirler.

WOLFCOM Delil Yönetim Çözümü (WEMS) dünyanın her yerinde yüzlerce polis departmanı ve güvenlik ajansları tarafından kullanılan birçok özellik içeren, kullanıcı dostu bir delil yönetim yazılımıdır. Sezgisel arayüzü sayesinde polis memurlarının video, ses, fotoğraf ve doküman gibi dosyaları kolayca yönetmesini sağlamaktadır. Uygun hak ve ayrıcalıklara sahip kullanıcılar, denetim takip raporları oluşturabilmekte, varlıkların görüntülenmesi, etiketlenmesi ve doğrulanmasını gerçekleştirebilmekte ve departmanın alıkoyma politikalarına uygun olarak dosyaları otomatik olarak düzenleyebilmektedir.

Yazılımımız hakkında daha fazla bilgi almak için hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın (İngilizce).

Kolayca yüzleri ve plakaları flulaştırın. Tüm WEMS lisansları için temel redaksiyon ücretsiz olarak sunulmaktadır. Redaksiyon WEMS arayüzü aracılığıyla gerçekleştirilir ve kullanımı oldukça kolaydır. Veyahut Yapay Zekanın video redaksiyon işlemini sizin için gerçekleştirmesine izin verebilirsiniz. Akıllı Redaksiyon yazılımımız abonelik üzerine hizmet vermektedir ve sizin için tüm işleri kendi başına halletmektedir. Ses ve Video redaksiyonunu hızlı ve kolayca gerçekleştirin.

Akıllı Yerleştirme İstasyonumuz vücut kamerası dosyalarını doğrudan Wolfcom Bulut ortamına veya ağlarınızda Bina İçi WEMS Depolama Çözümü üzerine yüklenmektedir. Bir istasyon 12 kameraya kadar desteklemektedir. 22-inç dokunmatik LCD ekranı ile kamera bağlantısı doğrulanmakta ve yükleme durumu gözlemlenebilmektedir. Vücut kameranızı yerleştirdiğinizde, dahili çıkarma aygıtı kameranızı tespit edecek ve indirme sekansını başlatacaktır. İndirme işleminin tamamlanması için ihtiyaç duyulan yüzde durum çubuğu üzerinde belirtilecektir.

Bağımsız Depolama Çözümlerimiz her türlü dijital delillerinizin depolanması için kullanılmaktadır. Vücut kamerası, Araç İçi Kamerası ve sahip olduğunuz her türlü dijital deliller depolama çözümlerimizi içerisinde güvenle depolanabilmektedir. Depolama Çözümlerimiz (WEMS) WOLFCOM Delil Yönetim Yazılımı, WOLFCOM Çıkarıcı, Anti-Virüs ile önceden yüklü olarak gelmektedir ve HER boyuttaki departmanların ihtiyacını karşılayabilmektedir.

Bina içi depolama hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın (İngilizce).

 Bulut Depomuz vücut kamerası kayıtları ve diğer dijital varlıkların yüklenmesi ve depolanması için basit ve güvenli bir yöntem arayan Emniyet Teşkilatı ve Devlet Kurumları için oldukça uygundur. Zaman, kaynak ve alandan tasarruf edin. Bırakın dijital dosyaların depolanması için sizin yerinize biz düşünelim.

Bulut depomuz hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın (İngilizce).